Alergia - portal alergologiczny APSIK - newsy, recenzje, zapowiedzi, poradniki. alergia

alergia

porady i sposoby leczenia

 
Dzisiaj jest 16.06.2019


Jesteśmy przyjacielem
Instytutu Matki i Dziecka
w Warszawie


Współpracujemy z Kliniką Chorób Infekcyjnych i Alergologii CSK WIM.


 
Wyszukaj w serwisie: 

Szanowni Państwo

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" został wybudowany 25 lat temu w hołdzie polskim dzieciom, które zginęły podczas II Wojny Światowej. Szpital powstał ze środków społecznych. Po tak długim czasie budynek CZD wymaga kapitalnego remontu, zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz. Akcja pt. "ODNAWIAMY NADZIEJĘ", która powstała przy współpracy dwóch fundacji: Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier"
i Fundacja TVN "Nie jesteś sam, ma na celu zebranie funduszy na rzecz remontu CZD.

"ODNAWIAMY NADZIEJĘ" to hasło, pod którym spotykają się ci, którzy chcą pomóc. Pierwsze kroki zostały już poczynione. W grudniu 2002 roku zostało odremontowane i unowocześnione wejście do CZD. Było ono, jak cały Szpital przestarzałe, szare i ponure. Chore, cierpiące dziecko już przy wejściu było przerażone tym, co czeka na nie w środku. Obecnie wejście jest nowoczesne, przestronne, kolorowe, wesołe. Został stworzony mini plac zabaw dla dzieci, pokój dla karmiących matek i wiele innych udogodnień. Inicjatywa odnowy i remontu CZD to kontynuacja wcześniejszych działań Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej, która w maju 2000 roku zainicjowała akcję pt. "Motylkowe Szpitale" polegającą na wprowadzaniu barw do smutnych szpitalnych wnętrz.

Akcję można wesprzeć zasilając konto:
BRE Bank O/R W-wa 11401010 - 00 - 258118 - PLNCURR02 - 61


strona główna - alergia - alergeny - choroby alergiczne - porady
komunikaty o pyleniu roślin - nowy użytkownik - polityka prywatności
polityka reklamowa - kontakt z redakcją - praca w serwisie Wykonanie - IMPACT MEDIA - multimedia, strony internetowe, prezentacje multimedialne, serwisy internetowe, corporate identity, strony www, CMS.Ostatnia modyfikacja: 01.03.2012
© Copyright 2000-2005 apsik.pl. All Rights reserved.
 
Nazwa:
Hasło:
Pyłki, którego z podanych drzew zaczynają pylić już w styczniu?
 grab
 leszczyna
 brzoza